תקנון / תנאי שימוש

 

1. כללי:

 

1.1  הקנייה באתר כפופה לקריאת התקנון, על כן יש לקרוא היטב את התקנון, שכן ביצוע רכישה ו/או כל פעולה שהיא מהווה הסכמה לכל סעיפי התקנון.

1.2  כל פנייה בלשון זכר מתייחסת כמובן לשני המינים. השימוש בלשון זכר בתקנון נעשה מטעמי נוחות בלבד.

1.3  בתקנון זה תהא למונחים הבאים המשמעות המפורטת לצידם:

1.3.1  משתמש - כל אדם או גוף שנכנסו לאתר.

1.3.2  קניה / רכישה - קניית מוצר באתר בהתאם להוראות תקנון זה.

1.3.3  האתר – בזלת קיבוץ עין חרוד.

 

 2. קניית מוצרים באתר:

 

2.1  האתר אינו אחראי למחירים המופיעים באתרי השוואת מחירים בהם ייתכן ויוצג מחיר המוצר שנמכר באתר. למען הסר כל ספק, המחיר הקובע הוא המחיר המוצג במחירון האתר.

2.2  רשאי לבצע רכישות באתר בגיר בן 18 ומעלה, בעל ת.ז ישראלית (קטין המבצע פעולות ייחשב כקטין, אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרוס לביצוע הרכישה), בעל כרטיס ויזה או ישראכרט ישראלי שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי הנ"ל, הינו בעל תא דואר אלקטרוני באינטרנט (אשר כתובתו תסופק בעת ביצוע הזמנה/רכישה באתר) ובעל כתובת מגורים בישראל.

2.3  תנאי מוקדם לתוקף ביצוע קנייה הוא סליקת אמצעי התשלום ו/או אישור חברת כרטיס האשראי, בו נעשה שימוש, לעסקה ולגביה.

2.4  על מנת שהקנייה תבוצע בצורה מהירה וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים מדויקים אחרת ביצוע ההזמנה לא יובטח.

2.5  במידה והלקוח אינו מעוניין להזין את פרטי כרטיס האשראי באתר, יש באפשרותו לבקש שנציג טלפוני יחזור אליו או ליצור קשר טלפוני על מנת למסור את פרטי כרטיס האשראי בטלפון. המכירה תיחשב כהושלמה רק לאחר שיוצר קשר בין הלקוח לבין הנציג ולאחר שיתקבלו כל הפרטים הנחוצים לצורך השלמת העסקה. המחיר הסופי של המוצר ייחשב כמחיר הנוכחי בזמן קבלת פרטי התשלום בשלמותם. כמו כן העסקה מותנית בהמצאות המוצר במלאי בתום השיחה.

2.6  לאחר תהליך הרישום באתר, יישמרו פרטי הלקוח באתר, על מנת שיוכל לצפות בהם במהלך הזמן, לעקוב אחר סטאטוס ההזמנה שלו, ולבצע שינויים ועדכונים. תהליך הרישום מהווה אישור של המשתמש להיכלל ברשימת הלקוחות של בזלת ספיטפייר אאוטדור בע"מ.

 

3. משלוח ואספקת המוצרים:

 

3.1  חב' בזלת עושה כמיטב יכולתה להבטיח שהמוצרים יימצאו במלאי, עם זאת ייתכנו מקרים בהם מוצרים אזלו מהמלאי. במצב שכזה, חב' בזלת תציע לך מוצר חלופי, אם תסכים לרכוש את המוצר החלופי, יבוצע עדכון של הזמנתך, אחרת תבוטל הזמנתך וכספך יוחזר מידית ו/או לא תתבצע גבייה.

3.2  זמן האספקה: חב' בזלת תעשה כמיטב יכולתה לספק את המוצר בפרק הזמן הנקוב בדף המוצר. פרק הזמן הנקוב מתייחס לימי עסקים בלבד (ימי חול: א' עד ה', לא כולל שישי, שבת, ערבי חג, חגים וימי זיכרון). כמו כן פרק הזמן יתחיל להימדד יום לאחר סליקת התשלום בפועל ו/או קבלת אישור מחברת כרטיס האשראי בגין העסקה. במידה ולא יתקבל אישור, תועבר הודעה על כך ללקוח, אשר יידרש לספק אמצעי תשלום אחר. במידה ולא יעשה כן, רשאית חב' בזלת לבטל העסקה. לעניין ספירת ימי האספקה, אספקת המוצר עד 14 ימי עבודה, יום האספקה הראשון בספירה יהיה יום אחד לאחר יום ביצוע ההזמנה. אם ההזמנה בוצעה ביום שישי או ביום שבת - יום העסקים הראשון (לספירת ימי האספקה) יהיה יום שני.

3.3  ניתן לספק מוצר לכל אזור במדינת ישראל. עם זאת, באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, רשאי האתר לספק את המוצר לאזור סמוך, בתיאום מראש כמובן.

3.4  חב' בזלת תהיה אחראית לכל איחור/עיכוב באספקת המוצר במקרה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או אירועים שאינם בשליטתה.

3.5  איסוף עצמי של מוצר ללא תשלום דמי משלוח. האיסוף יעשה בתיאום מראש מול חב' בזלת.

3.6  לא יסופקו מוצרים שלא הועבר תשלום בגינם וכן לא יסופקו מוצרים אל אזורים שמחוץ לתחום מדינת ישראל.

  

 4.   שמירה על פרטי הלקוחות ואבטחת נתונים:

 

4.1  על מנת לבצע פעולה באתר, יש צורך במסירת פרטים אישיים וכן פרטי כרטיס אשראי. מסירת פרטי כרטיס האשראי יכולה לעשות דרך האתר (כחלק מפעולת הקנייה), או בשיחה טלפונית עם נציג לצורך השלמת העסקה.

4.2  על מנת לשמור על פרטיות המידע שימסר בעת ביצוע הזמנה בחנות אנו עושים שימוש בטכנולוגיות הצפנת מידע המתקדמות הקיימות כיום הן בעת שמירת המידע במאגרי המידע של החנות באמצעות שימוש בטכנולוגיית SSL והן בעת ביצוע רכישותיך באמצעות שימוש בטכנולוגיית הצפנת מידע SSL 128 ביט. בנוסף לאמור לעיל, אנו מתעדים את כתובות ה- IP של הרכישות המתבצעות בחנות ובאם נתקל חלילה בניסיון הונאה או תרמית, אנו נדווח על כך מיידית לרשויות החוק.

4.3  חברת בזלת מתחייבת לשמור על דיסקרטיות מלאה בכל הקשור לפרטים אישיים ומידע אודות המוצרים שנרכשו. כמו כן חברת בזלת מתחייבת לא לעשות שימוש כלשהו בפרטים אישיים ו/או להעבירם לכל גורם אחר.

 

5.  שונות:

 

5.1  התמונות המופיעות באתר הן להמחשה בלבד.
5.2  חלק מהמידות הניתנות בפרטי המוצר הינן מוערכות או מעוגלות ועשויות להשתנות מעת לעת ועל כן יש להתייחס אליהן כהערכה בלבד. 

5.3  חברת בזלת רשאית לעדכן תקנון זה בכל רגע נתון ללא הודעה מוקדמת. יש לקרוא את התקנון במלואו לפני ביצוע רכישה/פעולה באתר ומהאתר.

 

חברת בזלת מאחלת לכם קנייה חכמה נבונה ונעימה 

 

כל הזכויות באתר שמורות לחברת בזלת ספיטפייר אאוטדור בע"מ

צרו איתנו קשר

חברת בזלת | עין חרוד מאוחד

04-6485070 / 050-5221111

info@bazellet.co.il

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon